BEAUTY: L'OREAL INOA COLOR CARE
לא כתבתי על קוסמטיקה ומוצרי טיפוח עד היום בבלוג והסיבה לכך היא פשוטה, אני יותר אוהבת לייצור תוכן וויזואלי מאשר מילולי. בתור בלוגרית אופנה או בתור אחת שבלי איפור לא יוצאת מהבית, אוכל לומר שהנושא מאוד קרוב לליבי. יום שלי מתחיל במוצרי קוסמטיקה וטיפוח וכך גם מסתיים. אני רואה  בעור הפנים, שיער ועור הגוף נכס יקר ובלתי ניתן לשיחזור ומשתדלת לשמר אותו בצורה הטובה ביותר. 


בפוסט הזה רציתי להתרכז בנושא השיער. אני לא מגדת עתידות אבל תאמינו או לא, לפי מראה השער שלי בבוקר אני יכולה לדעת האם היום שלי יהיה מוצלח.  כל פרט אחר  אפשר לשנות ולשפר במשך היום , אפשר להחליף בגדים, לתקן את האיפור אבל השער לא.  אני הדרך כלל הולכת עם שיער פזור, לא נפוח מידי ולא חלק מידי. אומנם זה נשמע פשוט אבל לסדר אותו באופן מושלם זה לא כל כך פשוט. 

השיער שלי הוא לא שופע במיוחד ודק, לכן הוא מאוד פגיע. השימוש בפן  מייבש מחליש אותו ולכן אני נמענת משימוש יומיומי בפן וטפמרטורות גבוהות. בנוסף, אי אפשר להתעלם מאקלים הקשה שיש לנו בארץ והשפעתו השלילית על העור ועל השיער.  השיער נשרף בשמש ישירה ומתייבש עוד יותר מהרוח ואוויר חם. המסקנה, הטיפוח אינטנסיבי הוא בלתי נמנע.  נשאר רק לנסות ולהתאים את מוצרי הטיפוח. ניסיתי לא מעט. בשביל להגיע לתוצאה טובה או לחלופין לשלול את המוצר, צריך לנסות אותו לאורך זמן. לכן בחירת המוצר האידאלי זה לא נושא פשוט ולא מסתכם בבחירת ריח טוב או לפי הכתוביות של המוצר. 

כמו שאתם יודעים אני בלונדינית, לא טבעית. הצבע האמיתי שלי הוא שטני .שנים הייתי הולכת עם פסים עד שהפסים לא היו נראים לעין והחלטתי לצבוע בצבע אחיד. להיות בלונדינית הפך להיות חלק מהזהות שלי ואני לא יכולה לדמיין את עצמי אחרת. להיות בלונדינית ולשמר את המראה מטופח זה לא פשוט ונדרשת תחזוקה שוטפת.  היו  לי הרבה התלבטויות וחששות לפני שצבעתי. פחדתי למשל ששימוש בצבע באופן קבוע יגרום נזק בלתי הפיך לשער, ייבש אותו והשער יראה לא בריא. חשוב לי שהצבע יהיה עדין לשער, אך יכסה את כולו, יהיה עמיד במים וישמר לאורך זמן.  

לפני כשבוע הייתי בהשקת צבע חדש של לוריאל אינואה.  אני באופן אישי מכירה טוב את  צבעי השיער של המותג. אנחנו הולכים יד ביד כבר דרך ארוכה ולכן אין לי ספק באיכות המוצר ולכן אני יכולה לכתוב ולהמליץ עליו בלב שלם. למדתי קצת על הטכנולוגיה החדשנית  אינואה דור 2 עם ODS - Oil Delivery System. 

השיטה החדשנית להחדרת השמן, מגבירה את יכולת חדירת חומרי הצבע הפעילים לתוך השיער ולאחר הצביעהושומרת על החומר השומני המעניק מעטה הגנה.

בנוסף, לוריאל מציעים מוצרי  מסדרה חדשה אינואה קולור קאר מכילים קומפלקס של רכיבים ששומרים על השער וגם רכיבים חיוניים שמגבירים את עוצמת הצבע. הסידרה כוללת שמפו, מרכך ומסכה. סדרת מוצרי INOACOLOR CARE  משווקים במספרות מורשות של לוריאל פרופסיונל בלבד.

חשוב לי לציין שחברת לוריאל בשלבי פיתוח מוצריהם מבצעים ניסויים בבעלי חיים, ובאופן אישי אינני חושבת שניסויים אלה הם הכרחיים ותורמים לאנושות. הייתי שמחה לו היו מפחיתים את כמות הניסויים כיוון שרוב הרכיבים חוזרים על עצמם ותופעות הלוואי ידועות כבר מראש ואין צורך לבדיקות נוספות. לכן על לוריאל להפסיק לאלתר את הניסויים בבעלי חיים.


No comments: